Who we are

We are AVA

Ми молоді, але досвідчені. Як АВА Експрес, ми взяли в роботу своє перше замовлення на доставку у вересні 2019. З цього дня ми не зупинялися ні на хвилину.

Ми отримували досвід та навички в лідируючих логістичних компаніях з 2012 року, ми пишаємося, що були їх частиною. Ще більше ми пишаємося, тим, що завдяки цьому ми знаємо, як не можна працювати та що від нас очікують клієнти.

Ми маленькі. Ми пишаємося цим, тому що це дозволяє нам блискавично реагувати і підлаштовуватися під будь-які реалії та зміни. Когось це лякає, але тих клієнтів, хто вже встиг скористатися нашими послугами це не зупиняє і ми зростаємо разом.

Ми не боїмося змін. Ми їх любимо. В той час, коли СЕО у великій логістичній компанії, через страх втратити свій шкіряний стілець та ​​кабінет, буде малювати власникам черговий красивий звіт про те, як все добре і досягнення досягаються, ми вже щось змінили, нехай навіть майже непомітне і випробували це на ділі разом з нашими клієнтами.

Ми завжди на прямому зв’язку. Нашим клієнтам немає потреби слухати роботизовані відповіді співробітників контакт-центрів про те, як їх дзвінок важливий, але вони нічого не знають і обов’язково передзвонять, коли щось дізнаються. Ми завжди готові відповісти нашому клієнту, якщо у нього є будь-які питання.

+
доставлених відправлень
+
Клієнтів
2019
Рік заснування
airport-687256

faster than post, cheaper than express